مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
جواهرات در ساعت سازی

ضمانت برگشت کالا

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 2 کاربر

ضمانت برگشت کالا

سانی می در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده امکان بازگشت کالا را در خدمات ارائه شده به کاربران خود قرار داده است. برای کالاهایی که نیاز به تست عملکرد و سلامت دارند 7 روز فرصت تست و در صورت معیوب بودن کالا امکان بازگشت وجود دارد برای این منظور پس از اعلام نقص فنی در کالا از طریق منوی "تماس با ما" و هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش، کالا را با تمامی متعلقات و فاکتور در بسته بندی اولیه خود قرار داده و برای سانی می ارسال نمایید. در صورت تایید نقص فنی در کالا توسط کارشناسان سانی می امکان تعویض بی قید و شرط کالا وجود دارد اما در صورت به پایان رسیدن موجودی آن کالا حق استرداد وجه به کاربر و لغو سفارش برای سانی می محفوظ خواهد بود. بدیهی است که استفاده نادرست از کالا یا نگهداری آن در شرایط نامناسب شامل سرویس هفت روز بازگشت کالا نمی شود همچنین کالاهایی همچون لوازم بهداشتی و شخصی (کیف، زیورآلات و ...) شامل این طرح نبوده اما از ضمانت ارسال سلامت فیزیکی برخوردار خواهند بود.

در صورت عدم تطابق کالای ارسال شده با نمونه سفارش داده شده در سایت و یا آسیب دیدگی فیزیکی ناشی از ارسال کالا مشتری تا حداکثر 24 ساعت با اطلاع دادن و هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش سانی می در قسمت "تماس با ما" وب سایت، کالا را بدون باز کردن مشما  برای سانی می ارسال نماید.

در صورت تایید واحد فنی سانی می بر وجود نقص فنی در کالا یا خطا در ارسال کالای سفارش داده شده برای مشتری، تمامی هزینه های ارسال و بازگشت دوباره ی کالای سالم برعهده ی سانی می خواهد بود اما در صورت عدم تایید این موارد از سوی کارشناسان سانی می هزینه های ارسال و برگشت همان کالا برای مشتری بر عهده ی ایشان خواهد بود.

انصراف از خرید

در صورت انصراف مشتری از خرید انجام شده باید قبل از ارسال کالا این موضوع را به اطلاع واحد پشتیبانی برساند در غیر اینصورت پس از دریافت کالا بدون باز کردن جعبه و استفاده از آن تا حداکثر 24 ساعت این مطلب را به واحد پشتیبانی در قسمت "تماس با ما" وب سایت اطلاع دهد و کالا را پس از هماهنگی بدون تغییر در ظاهر بسته بندی، نوشتن مطلبی بر روی جعبه ویا باز شدن کارتن برای سانی می ارسال کند، بدیهی است هرگونه تغییر در بسته بندی کالا امکان بازگشت آنرا لغو خواهد کرد. در صورت تمایل کاربر امکان تعویض کالا با پرداخت تفاوت قیمت وجود دارد و یا حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا توسط سانی می و اطمینان از باز نشدن جعبه و سلامت کالا و با درخواست مشتری وجه به حساب ایشان واریز می شود. در این شیوه از بازگشت کالا هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()